Myra Car Rental – Denizli rent a car Hakkında

Denizli Rent a Car Fiyatları ve Myra Farkı

Myra Car Rental 2010 yılı içinde kurularak, kısa dönem araç kiralama sektörüne beklenenin üzerinde hizmeti uygun fiyata müşteriye iletme mottosuyla hizmete başlamıştır. Amacımız Lüksü Uygun Fiyata sunmaktır. Denizli’nin en lüks araç filosu ile hizmet verdiğimiz için gururluyuz. Denizli rent a car fiyatları kıyaslamasında bulunduğunuzda Myra’nın kalite ve fiyat politikalarıyla açık ara önde olduğunu hiç şüphesiz fark edeceksiniz. 

Araç Sınıflarımız

  • Ekonomik
  • Orta Sınıf
  • Lüks 
  • Minibüs

Otomatik, Manuel Vites seçenekleri ve çeşitli yakıt seçenekleri ile Myra Rent a car’da seçenekler arasında istediğiniz türden bir araç mutlaka bulabilirsiniz.


Myra Car Rental kurulduğu günden bugüne, denizli rent a car sektörün içinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında en iyiyi verebilmek için hizmetlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri içinde olmuştur.
Şirketimizin temel amacı, Siz değerli müşterilerine denizli rent a car hizmetinden beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.
Şirketimiz sorumluluklarının bilincinde olup, kesintisiz hizmet, ayrıcalıklı kalite arayan herkesle çalışmayı hedeflemektedir.
Farkı yaşamanız dileğiyle…

Denizli Rent a Car

Kısa Süreli Kiralama, uzun vadeli araç kiralama, özel şoför hizmetleriyle ayrıcalıklı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Denizli Rent a Car Sektöründeki ihtiyaçları analiz edip, her geçen gün yenilenen ve büyüyen filomuzla ihtiyacınızın ötesinde hizmeti uygun fiyatlara sunma çabasındayız.

Myra Car Rental, Türkiye de Ege Bölgesine odaklanmış olmak üzere denizli rent a car hizmeti sağlamaktadır. Firmamız ile artık kaliteli ve güvenli bir şekilde havalimanı araç kiralama fırsatına sahipsiniz. Birbirinden farklı onlarca marka ve modelde yüzlerce araç seçeneği ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Denizli’ye seyahate çıkmadan ya da seyahat sırasında bizleri arayabilir rezervasyon yaptırıp aracı Denizli Çardak Havalimanı çıkışında teslim alabilirsiniz. Aramak istemiyor musunuz? Direkt olarak web adresimiz üzerinden ön rezervasyon ile aracın rezervasyonunu yapıp, istediğiniz tarih ve zamanda aracı teslim alabilirsiniz.

Myra Car Rental Denizli
Denizli Myra Oto Kiralama – denizli rent a car
myra rent a car denizli

 

 

Myra Car Rental Denizli Ofisi İletişim 

Denizli Rent a car Kiralama Şartları Genel ön bilgilendirme amaçlı inceleyebilirsiniz.

Hemen Ara!